فهرست بستن

فروش بست شیلنگ استیل

فروش بست شیلنگ استیل :  از دیگر محصولات و یراق هایی است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که در خانه ، محل کار، فروشگاه ها و در هر جایی به چشم می خورد. این بست ها به شکل حلقه های شیار دار است که یک سمت آن باز بوده و پیچ کوچکی بر دو لبه آن متصل است که به منظور محکم نمودن بست در دور شلنگ تعبیه شده است.

فروش بست شیلنگ استیل

بست های شلنگ در انواع مختلفی یافت می شوند اما مقاوم ترین نوع این بست ها، بست های شلنگ استنلس استیل می باشند که بهترین نوع آن نگیر 316-304  می باشد. زیرا در مقابل شرایط محیطی مختلف و سخت مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند و در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی، میدان قوی مغناطیسی، جریان برق با ولتاژ بالا و همچنین اسید استحکام زیادی دارند.

فروش بست شیلنگ استیل

انواع بست شلنگ استیل

بست شیلنگ استیل در موارد مختلفی کاربرد به سزایی دارند که از جمله این موارد می توان به صنعت خودرو سازی، ساخت دستگاه های صنعتی، انواع مختلف گروه های القایی و ریخته گری اشاره نمود. با توجه به ویژگی های این نوع از بست ها می توان ان ها را در فضای بیرون و هوای آزاد که در معرض نور خورشید و اشعه فرابنیفش قرار دارند و همچنین در معرض باد و باران  روطبت استفاده نمود.

در کشور ما نیز بست شیلنگ استیل به صورت عمده و با بهترین کیفیت در اختیار شما هموظنان عزیز قرار می گیرد چرا که ایران توانایی تولید و عرضه این نوع بست ها را دارد. همچنین کاربران می توانند این بست ها را در هر تعداد و به میزان نا محدود مورد استفاد قرار دهند.

فروش بست شیلنگ استیل

بست های شیلنگ نوع استیل در برند های متفاوتی وارد بازار می شوند که بست ها با برند TRIDON KEEPZ از جنس استیل می باشد که در گرید های 316 و 304 تولید می شوند. لین مدل از بست ها برای استفاده در صنعت هواپیمایی، صنایع غذایی، مناطق شرجی و محیط های اسیدی استفاده وسیعی دارند.

فروش بست شیلنگ استیل

این بست ها در اندازه  های متنوعی در اختیار کاربران قرار می گیرند به عبارتی این مدل از بست ها را در اندازه های 10 تا 400 میلی متری می توان مشاهده نمود و با توجه به مورد مصرف اندازه مورد نظر را خریداری کرد. این نوع بست ها را از هر فروشگاهی می توان تهیه نمود.

Posted in Uncategorized

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *