فهرست بستن

قیمت شگل و قلاب استیل

قیمت شگل و قلاب استیل یکی از پر کاربردترین اتصالات انواع سیم بکسل و اسلینگ شگل و قلاب استیل می باشد.
شگل استیل در سایزهای مختلف و در شکل های یو و نعلی و طبق استاندارد DIN82101 تولید و عرضه می گردد.
تکین بکسل با سال ها سابقه در امر واردات سیم بکسل و اتصالات وارد کننده انواع شگل استیل در سایزهای مختلف تولید شده از استیل گرید 316
می باشد. در بازار برندهای مختلفی از کشورهای مختلف وجود دارند.

قیمت شگل و قلاب استیل

قیمت شگل و قلاب استیل

واقعیت امر این است که بر خلاف فولاد که نیاز به عملیات حرارتی متعددی در مراحل فراوری دارد و گرید های مختلف تولید شده از نظر تنسایل و سختی کاملا متفاوت باشند این قضیه در مورد شگل استیل که از استیل 316 به یک استاندارد جهانی مشخص تولید شده و تنسایل، مقاومت حرارتی و کلیه خواص فیزیکی و شیمیایی آن از متریال اولیه سرچشمه می گیرد متفاوت است. بنابراین از نظر استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر شگل استیل تولید کارخانه های مختلف نمی بایست تفاوت چندانی داشته باشند.

قیمت شگل و قلاب استیل

کاربرد شگل استیل شگل ها بطور کلی در اتصالات اسلینگ سیم بکسل استفاده بیشتری دارند.شگل استیل به سبب مقاومت در برابر زنگ زدگی در سایزهای مختلف در صنایع اتصالات صنعتی بالاخص در مناطق ورطوب و یا مناطقی که با مواد خورنده سر و کار دارند استفاده زیادی دارند. به سبب رنگ درخشنده ای که شگل استیل دارد در سایزهای ریز بعنوان اتصال در زیور آلات و دستبند ها نیز از آن استفاده می شود.

قیمت شگل و قلاب استیل

قیمت شگل و قلاب استیل

اتصالات سیم بکسل استیل سیم بکسل های استنلس استیل همراه با اتصالات گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات سیم بکسل استیل اغلب از گرید 316 تولید می شوند هر چند نمونه هایی از این اتصالات در گرید 304 نیز وجود دارد.
برخی از اتصالات سیم بکسل استیل مانند قلاب ها و شگل ها برای ایجاد اسلینگ و برخی دیگر مانند سوکت ها و ترمینال ها اغلب برای ایجاد سازه های سیم بکسلی استیل مانند نرده های سیم بکسلی، پل ها و قاب ها مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر به مهمترین انواع اتصالات سیم بکسل استیل می پردازیم.

یکی از کاربردی ترین اتصالات سیم بکسل استیل محسوب می شود که بصورت قلاب ثابت، قلاب گردان، قلاب دانه گیر و قلاب اسلینگ جرثقیل قابل عرضه می باشد. حتی قلاب های کارابین را نیز می توان در دسته قلاب های سیم بکسل استیل قرار داد.

قیمت شگل و قلاب استیل

قیمت شگل و قلاب استیل

شگل استنلس استیل یکی دیگر از اتصالات مهم سیم بکسل استیل محسوب می شود که اغلب به شکل های ساده D و شکل های نعلی شکل استاندارد اروپایی در بازار یافت می شود. شگل ها بصورت ترکیبی مانند شگل پاراکورد ها نیز می توانند دیگر محصولات کاربردی و اتصالات سیم بکسل استیل محسوب گردند.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Posted in شگل،قلاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *