فهرست بستن

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

قیمت فروش پرچ چکشی استیل : پرچ در بین خانواده میخ ها قرار می گیرد چرا که همانند میخ در اثر ضربه و کوبیده شدن مورد استفاده قرار می گیرد. پرچ  به عنوان اتصال دهنده قطعات سبک به یکدیگر استفاده می شوند.

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

نحوه استفاده از پرچ به این شکل است که قبل از هرچیز به اندازه مورد نظر سوراخی در قطعه مورد نظر ایجاد کرده و سپس پرچ را در اخل سوراخ قرار می دهیم و در نهایت به کمک دستگاه پرچ زن، سر قفل شونده پرچ فشرده می شود و در نتیجه دو صفحه یا قطعه به هم متصل می گردند بدون آنکه مشکلی برای صفحات اتصالی ایجاد شود. لازم به یادآوری است که بر خلاف پیچ و مهره ها امکان جدا نمودن پرچ بعد از اتصال وجود ندارد.

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

قیمت میخ پرچ

معیار های متعددی برای انتخاب پرچ مورد نظر وجود دارد. به عنوان مثال، می بایست به نیروهای برشی و کششی هر دو صفحه توجه نمود. به علاوه اندازه طول، ضخامت و جنس پرچ و صفحه را نیز باید در نظرداشته باشید. برای اتصال صفحات فلزی به یکدیگر از پرچ های آلومینیومی استفاده می کنیم همچنین در مواردی که صفحات نرم را متصل می کنیم درانتهای آن واشر قرار می دهیم تا به صفحه مشکلی وارد نشود. پرچ ها را به منظور اتصال های دائمی استفاده می کنند که توسط شرکت های معتبری تولید شده و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

دستگاه پرچ چکشی برای نصب پرچ دستگاه های مختلفی وجود دارد که کار با پرچ ها را راحت تر کرده و باعث بهبود کارایی آن ها شده است. ساختار پرچ ها به گونه ای طراحی شده که امکان اتصال دو صفحه بدون دسترسی به قسمت پشت آن برای ما میسر است.

پرچ ها مدل های مختلفی دارند از قبیل پرچ چکشی، پرچ نشانه دار، پرچ افشان، پرچ زنگ زن یا آلومینیومی و … .

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

قیمت فروش پرچ چکشی استیل

پرچ های چکشی را در جنس های متنوع و با توجه به صفحه مورد نظر تهیه می کنند. پرچ های استیلی در برابر زنگ زدگی مقاوم اند و به علاوه برای صفحات نرم استفاده می شوند. پرچ های چکشی استیلی طبق استاندارد A270 -304 ساخته می شوند و اندازه های آن ها از 3 تا 6 سانتی متر متغیر است.

به کمک این سایت می توانید مشخصات و کاربرد های مختلف پرچ ها را مشاهده نموده و برحسب نیاز خود پرچ مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Posted in پرچ

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *