فهرست بستن

قیمت فروش پین چاکدار استیل

قیمت فروش پین چاکدار استیل : پین ها استوانه های لوله ای شکل هستند که انواع متعددی دارند از قبیل پین های اشپیل، پین چاکدار، پین فنری، پین های مخروطی و غیره که در اینجا ما پین های استوانه چاکدار از نوع استیل را بررسی می کنیم.

قیمت فروش پین چاکدار استیل

قیمت فروش پین چاکدار استیل

مشخصات فنی

یکی دیگر از ابزار آلات صنعتی، پین ها هستند که این نوع از پین ها در انواع مختلف تولید می شوند اما در اینجا نوع استیلی آن مورد نظر ما می باشد. این نوع پین ها در اندازه ها و سایز های مختلفی ساخته و عرضه بازار می شوند که کاربرد هر بک با یکدیگر متفاوت است. پین های چاکدار به شکل استوانه های تو خالی ساخته می شوند که در یک سمت از لوله بریدگی وجود دارد به همین علت به ان پین چاکدار گفته می شود. پین های چاکدار دارای دهنه باز و دهنه بسته می باشند سوراخ این نوع پین ها بعد از اینکه مته کاری شدند بایستی برقو یا به عبارتی برقکاری گردند و قبل از مصرف بایستی روغن اندود شوند.

قیمت فروش پین چاکدار استیل

پین ها در جنس های آهنی، مسی، فولادی و غیره ساخته می شوند که کاربرد آن با سایر موارد متفاوت است زیرا پین های فولادی و آهنی در مقایسه با پین های استیلی سخت تر می باشند.

قیمت فروش پین چاکدار استیل

قیمت فروش پین چاکدار استیل

پین های اکدار استیل همان گونه که از اسم آن ها بر می آید از نوع استیل است که همین موضوغ سبب شده که در برابر آب و رطوبت و در نتیجه زنگ زدگی مقاوم تر شوند. به علاوه این نوع پین در گرید یا درجه 304-70 A2  ساخته می شود و بر اساس استاندارد متزیک  و DIN1481 تولید می شوند لذا ا کیفیت خوبی برخوردار هستند. پین ها در اندازه های 1.5 الی 10 سانتی متری عرضه می شوند. و در برخی موارد با قطری به اندازه 3 سانتی متر نیز تولید می شوند.

قیمت فروش پین چاکدار استیل

قیمت فروش پین چاکدار استیل

نحوه استفاده از پین ها با استفاده از ضربه صورت می گیرد بنابراین برای جا اندازی آن از انواع مختلف چکش ها می توان کمک گرفت.

پین ها در عرصه صنعت جایگاه ویژه ای در کنار پیچ و مهره ها دارند اما کاربرد آن ها متفاوت با پیچ و مهره ها می باشد و از ابزار های پر فروش به حساب می آیند از این رو شما می توانید برای تهیه آن ها به فروشگاه های عرضه یراق و ابزار آلات صنعتی مراجعه نموده و به میزان مورد نیاز آن را خرید نمایید.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Posted in پین

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *