فهرست بستن

قیمت پیچ سرمته بکس

قیمت پیچ سرمته بکسی | پیچ سر مته دار جزء دسته پیچ های خودکار محسوب می شود. پیچ های خودکار به استوانه شکل و سر آن به شکل مخروط می باشد و نوک تیز است. این مهره ها احتیاجی به بسته شدن با مهره ندارند و چون نوک نیز هستند به راحتی در هر سطحی فرو رفته و ثابت باقی می مانند. نوک آن بر خلاف بدنه آن رزوه کاری نشده است و این سبب شده که پیچ در مدت طولانی تری به طور ثابت باقی بماند.

قیمت پیچ سرمته بکس

قیمت پیچ سرمته بکس

ساختار این پیچ ها به گونه ای طراحی شده است که برای انواع مخنلف اتصال ها مورد استفاده قرار بگیرد.
البته نوک پیچ های  سرمته دار همانند سرمته می باشد از این رو توانایی آن در سوراخ کردن و فرو رفتن در سطح مورد نظر بیشتر است در نتیجه استفاده از آن راحت تر و سرعت عمل بالاتر است.

قیمت پیچ سرمته بکس

قیمت پیچ سرمته بکس

پیچ های سرمته دار بکس بر اثر ضربه و پیچاندن، دو قطعه یا صفحه را با استقرار بالایی  به هم متّصل می کند. بنابراین سر پیچ، به گونه ای است که بتواند در برابر ضربه شدید مقاومت کند.

جنس پیج سرمته بکس

پیچ های سرمته دار با استفاده از فلز های آهن و فولاد و همچنین آلومینیوم تولید می شوند و چون بعد از ساخت گالوانیزه می شوند در برابر
زنگ زدگی مقاومند.

از آنجا که سرمته های بکسی از آلیاژ های سخت تولید شده اند در نتیجه در برابر ضربه، شکل و حالت خود را از دست نمی دهند  درنتیجه می توان برای سطوح سخت نیز از آن ها استفاده کرد.

کاربرد پیچ های سرمته دار

این نوع از پیچ ها برای اتصال قطعات آهنی، فولادی، چوبی، آلومینیومی و غیره کاربرد دارد.

هر کدام از پیچ های سرمته دار براساس سایز آن ها برای مصارف ویژه ای اختصاص می یابند.

قیمت پیچ سرمته بکس

قیمت پیچ سرمته بکس

پیچ های سرمته دار با اندازه 5 سانتی متری برای اتصال و نصب پانل های دیواری با ضخامت دو الی چهارسانتی متر ، پیچ های سرمته دار بکسی با اندازه 7.5 سنتی متری برای پانل های دیواری با ضخامت چهار الی شش سانتی متر، پیچ های سرمته دار سایر 10 سانتی متری برای اتصال پانل های سقفی با ضخامت چهار الی هفت سانتی متر و  پانل های دیواری با ضخامت 6 الی 8 سناتی متر، سرمته های سایز 12.5 سانتی متری برای اتصال پانل های سقفی با ضخامت هفت الی ده سانتی متر وپانل های دیواری با ضخامت هشت الی یازده سانتی متر و پیچ های سایز 15 سانتی متری برای اتصال پانل های سقفی با ضخامت ده تا دوازده و پانل های دیواری با ضخامت یازده الی چهارده سانتی متر مناسب است.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Posted in پیچ،پیچ و مهره

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *