فهرست بستن

مرکز فروش رول بولت

مرکز فروش رول بولت که یکی از مصالح ساختمان سازی بسیار پرکاربرد محسوب می‌شود، در مرکز نمایندگی رول بولت و انکر بولت هیلتی آلمان در تهران به فروش می‌رسد.

مرکز فروش رول بولت

از رول بولت به منظور اتصالات انواع اجسام بتن و درگیری بتن و فلز و مصالح ای مشابه بتن به منظور اتصال و جوش دادن تیرآهن میلگرد نبشی و سایر موارد فلزی به یک صفحه فلزی پلیت و چفت و بست صفحه فلزی استفاده می گردد.

اغلب صفحات فلزی قابلیت اتصال یا جوشکاری قطعات فلزی متنوع را به سازه های بتنی و سنگی به جهت اجرای نمای کامپوزیت یا خشک و ساپورت های تاسیسات الکتریکی و مکانیکی یا نصب ماشین آلات و تجهیزات صنعتی را فراهم می‌سازد.

مرکز فروش رول بولت

 

مرکز فروش رول بولت

چیزی که بسیار اهمیت دارد انتخاب نوع رول بولت و دقت در خرید آن از مرکز فروش رول بولت معتبر در تهران و میدان قزوین می باشد اگر در انتخاب و خرید این وسیله دقت نکنید سایز ظرفیت باربری و محدودیت های نسبی و همچنین عملکرد ضعیفی را شاهد خواهید بود.

مرکز فروش رول بولت

مرکز فروش رول بولت و انکر بولت

فروش رول بولت هیلتی آلمان در تهران و شهرستانها توسط نمایندگی رسمی برند هیلتی در ایران  واقع در تهران، به صورت عمده و خرده به مصرف کنندگان این صنعت عرضه می گردد.

مرکز فروش رول بولت

رول بولت و یا انکربولت به دلیل ساختار ظاهری و نوع نسبشان موجب ایجاد اتصالات مستحکم و بسیار مقاوم مابین سازه ها و اجسام گوناگون همچون ستون و دستگاه های صنعتی ماشین آلات کارخانه ای به آجر سنگ و بتن می گردد

رول بولت از یک پیچ با دو سر مختلف تشکیل می‌شود یک سر آن مخروطی و سر دیگر آن به شکل میله رسم دار به همراه مهره و واشر و استوانه فلزی چاپ داری که مه ره برای محکم کردن آن درون سازه مورد استفاده قرار می گیرد .

مرکز فروش رول بولت

تولیدکننده انکر بولت

متریال ساخت رول بولت با کیفیت فولادی روی اندود و یا گالوانیزه سرد می باشد که در برابر شرایط محیطی خورنده بسیار مقاوم هستند.
روش استفاده از انواع انکر مکانیکی و رول بولت بدین صورت است که ابتدا سر مخلوط پیچ را داخل سوراخ یا حفره فرو کرده و در بتن یا سنگ توسط مهره رول بولت به تدریج استوانه چاکدار است توسط واشر به سمت داخل رانده شده و روی سر مخروطی چاک آن باز می شود و استوانه تدریجاً حجمش افزایش می‌یابد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت انواع رول بولت انکر بولت و رول بولت و پیچ‌های گلابی حلقه‌ای چشمی و کرپی با شماره تلفن های ثبت شده در وب سایت رسمی این مجموعه با کارشناسان فنی تیم در ارتباط باشید.

 

تماس با ما

تلفن
09365229083
ایمیل
info@ebolt.ir
تلگرام
eboltshop@

 

Posted in انکر بولت،رول بولت

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *