فهرست بستن

قیمت فروش انکر بولت سازه

قیمت فروش انکربولت سازه عرضه کننده ی محصولات فلزی ساختمانی اعم از انواع انکربولت با برندهای معتبر اروپایی و ایرانی واقع در خیابان قزوین تهران می باشد.

قیمت فروش انکر بولت سازه

استفاده از سیستم انکراژ هیلتی آلمان، فیشر و… در موقعیت و محل مناسب می تواند موجب افزایش بالای میزان سرعت انجام پروژه و تمیزی کل کار گردد.
در انتخاب نوع انکر بولت باید حتما به میزان بار وارده، عمق کاشت، نوع بستر و شرایط محیطی دقت کرد. اجرای درست انکراژ در بتن مهم ترین فاکتور در عملکرد موفق کاشت انکر بولت مکانیکی محسوب می شود.

قیمت-فروش--انکر-بولت-سازه-2

کاربردهای سازه ای انکر بولت سازه

این محصول علاوه بر کاشت بتن و مصالح عمرانی، در پروژه های عملیاتی جوشکاری روی صفحه و افزودن قطعات جدید بر روی پلیت نصب شده، مثل:

استفاده از مقاطع ip و ایجاد سقف جدید در بازشوهای سازه بتنی قبلی که همان کاشت بولت نامیده می شود و پوشاندن دهانه در این صفحات می باشد.

علاوه بر این در ترمیم و تقویت سازه های بتنی مثل متصل نمودن دو قطعه پی نواری در سازه های قدیمی برای افزایش سطح پی (یا همان کاشت آرماتور)

کاربران و مشتریان سایت فروشگاه انکر بولت سازه در تهران در زمینه انتخاب انکر بولت مناسب و همچنین اجرای صحیح این نوع از اتصالات می توانید با شماره تلفن های مجموعه تماس حاصل نمایید.

قیمت فروش انکر بولت سازه

قیمت فروش انکر بولت سازه

انکربولت های خم دار و انکر بولت های دو مهره ای متداول ترین انکرهای مکانیکی در بین انواع انکربولت سازه هستند.
معمولاً برای قطرهای کوچک تر، استفاده از انکر بولت های نوع خم دار رایج تر هستند، اما با افزایش قطر، امکان خم کردن و ایجاد سر انکر بولت کمتر می شود ، بنابراین انواع انکر بولت دو مهره ای محبوب تر از سایر مدل ها هستند.

انکر بولت 2مهره ای جایگزین انکر بولت های L و J

متخصصین همواره توصیه می کنند اگر احتمال تحمیل بار و همچنین میزان کشش زیادی در محیط وجود داشته باشد مثلا حین طوفان های شدید و لرزه های مداوم ، از انکربولت L و J استفاده نگردد.

قیمت فروش انکر بولت سازه

انکربولت های دو مهره ای در چند سال اخیر جایگزین انواع انکربولت های L یا J شکل شده اند و در عملیات های مختلف سازه ای و غیر سازه ای جهان برای اپراتور و پیمانکاران نقشه عملیاتی بناها انکربولت های دو مهره ای نسبت به انکربولت های L یا J شکل رایج و انتخاب برتر می باشد.

قیمت فروش انکر بولت سازه

تیم فنی و اجرایی  آماده ی ارائه ی مشاوره و همکاری با پروژه های سازه های بتنی و عمرانی سرتاسر کشور است.

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in انکر بولت

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *