فهرست بستن

فروش پیچ سرمته ای خودکار

فروش پیچ سرمته ای خودکار و سایر پیچ های فولادی، از آلیاژ فولاد پر کربن با تعداد کربن بسیار بالا ساخته شده اند.
در این فروشگاه می‌توانید انواع مختلف این نوع پیچ را تهیه و استفاده کنید.

فروش پیچ سرمته ای خودکار

فروشگاه pirlux.IR به ‌واسطه همکاری با شرکت ها و کارخانجات بزرگ به ‌نامی قابل اعتماد در زمینه تجارت انواع پیچ سرمته تبدیل شده ‌است.
این پیچ در مقابل فشار بسیار مقاوم است داشته و مستحکم است است.
به همین سبب استفاده از آن در صنایع سنگین و نیمه سنگین اتصالات ساخت پل ستون راه سازی و سد سازی که متحمل فشار بالا میباشند پرکاربرد بوده از نظر ظاهری شباهت زیادی به پیچ های خشکه دارند .

فروش پیچ سرمته ای خودکار

فروش پیچ فولادی سرمته ای در تهران

پیچ سرمته ای خودکار در انواع گرید یا کلاس با درجه استحکام فوق العاده بالا تولید می شود .
به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید آنلاین، سفارش اینترنتی و یا تلفنی انواع پیچ، مهره و اتصالات فلزی آهنی، چدنی، مسی، برنجی، فولادی، گالوانیزه، داکرومات، تفلونی، پلاستیکی و غیره با شماره تلفن های ثبت شده در همین وب سایت تماس حاصل فرمایید .

ساختار پیچ سرمته ای خودکار یا نوک مته ای

پیچ فولادی سرمته از پیچ های خانواده خود کار می باشند.

پیچ سرمته ای خودکار

پیچ سرمته ای از دسته انواع پیچ خودکار محسوب می‌شود که ساختار ظاهری و گیرید آن در اتصالات گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند عمده ترین تفاوت پیچ های مختلف سرمته با پیچ های خودکار در نوک پیچ می باشد.

خرید پیچ سرمته ای خودکار

فروش پیچ سرمته ای خودکار

نوک پیچ سرمته از قسمتی متن مانند تشکیل می‌یابد که در استفاده از آن برای اتصالات موجب ساده تر شدن کارکرد می شود نوک مت دار این نوع از پیچ ها موجب می شود تا پیش از استفاده آنها احتیاجی به سوراخ کردن سطح قطعه مورد نظر نباشد.
این موضوع موجب می‌شود که استفاده از این پیچ با سرعت بالاتر و به راحتی انجام گردد جنس متریال پیچ های سرمته ای غالباً گالوانیزه سرد و گرم و فولاد زنگ نزن یا ضد خوردگی با آبکاری روی اندود می باشد .

فروش پیچ سرمته ای خودکار

از محصولات زیردسته ی پیچ های سرمته ای یا نوک مته ای می توان در اتصالات آهنی، چوب یا ام دی اف و آلومینیوم استفاده نمود. پرکاربرد ترین انواع پیچ سرمته پیچ سرمته ای شیروانی می باشد.
پیچ خودکار شرکت تولید واردات پخش عمده و خرده انواع اتصالات صنعتی مخصوص استفاده و کاربرد وسیعی در ساخت و تولید انواع قطعات نقش مهمی در  چفت و بست انواع اتصالات ایفاء می کند.

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in پیچ

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *