فهرست بستن

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe  با توجه به گود و آج دار بودن در صنایع برق مورده استفاده قرار می گیرد. گروه بازرگانی و صنعتی (ای بلت) موفق شده تا واشر بشقابی عاج دار را با توجه به استاندارد DIN6796 و  nfe ساخته و در کشور به فروش عمده واشر بشقابی آجدار برساند. واشر بشقابی عاج دار یا اگر بخواهیم صحیح تر بنویسیم آجدار یکی از انواع واشرهای اتصالات فلزی صنعتی محسوب می شود. واشرها مصارف گوناگونی دارند برای washer  ها می توان اینگونه توصیف کرد که :

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

واشر بشقابی آج دار چیست؟

حلقه ای فلزی یا پلاستیکی که در اشکال مختلف با کاربرد صنعتی و ساختمانی گوناگون برای تاسیسات متنوع و متعدد مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع واشر بشقابی

قطر داخلی و خارجی، ضخامت، باربری یا تحمل بار، جنس متریال ، میزان مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی ، آلیاژ به کار رفته در آبکاری و پوشش دهی آنها نیز با توجه به مکان مورد استفاده متغیر و متفاوت می باشد.

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

یعنی فرضاً در محیط با رطوبت زیاد و جو آب و هوایی بارندگی بالا و مواد شیمیایی ، خورنده های اسیدی، بازی (قلیایی) لوله های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و یراق آلات فلزی در معرض آلاینده های صنعتی مضر ، نه تنها خود واشر را خراب کرده و سایش می دهد بلکه موجب استهلاک سایر قطعات داخلی دستگاه ، تجهیزات و ماشین آلات و سطح مورد استفاده واشر آجدار می گردد.

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

بررسی ویژگی های اتصالات مشابه واشر بشقابی آج دار :

انواع واشر عبارتند از :

1_واشر تخت : پرفروش و پرکاربرد ترین و در حین حال در دسترس ترین نوع واشر همین نوع بوده و با نام لاتین flat washer شناخته می شود که به منظور توزیع بار کم وزن و یا فاصله گذاری به اصطلاح اسپیسر مورد استفاده قرار می گیرد.

2_واشر فنرى : ضربه گیر یا واشر تخت ساده و معمولی با خاصیت ضربه گیری بسیار زیاد با مساحت و قطر بیرونی حلقه واشر بیشتر بوده و از جنس اغلب الومینیومی ساخته و مصرف می شود. fender washer یا واشر ضربه گیری تخت با جنس بسیار نرم تر از سایر واشرهای باربری از دیگر خصوصیات ظاهری و فنی این واشر به حساب می آید .

3_ واشر فنرى Split Lock : خاصيت فنرى داشته و حین بسته شدن در برابر ارتعاشات و لرزه های ماشین آلات و قطعات جانبی مقاومت بالاتری دارد. پس موجب سفت تر بودن چفت و بست ، اتصالات یا همان پیچ مهره های مورد نظر در بین دو لبه ی واشر فنری می شود.

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

قیمت فروش انواع واشر بشقابی آجدار nfe

از طریق تماس و ارتباط با کارشناسان مشاورین صنعت مکانیک با شماره تلفن های این شرکت بهترین کیفیت و مرغوبیت را دریافت و خریدی خارق العاده را تجربه خواهید کرد.

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in واشر

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *