فهرست بستن

قیمت فروش پیچ خروسکی

قیمت فروش پیچ خروسکی : پیچ های خروسکی جزء دسته پیچ های دو لبه می باشد که به صورت استوانه هایی هستند که رزوه کاری شده اند و همچنین رزوه های آن ماشینی است. از این نوع پیچ ها به منظور اتصال قطعات به همدیگر و یا اتصال قطعه ای به مکان معین، مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اسم پیچ های خروسکی  می توان دریافت که ساختار ظاهری آن بسیار شبیه به تاج خروس می باشد و انتهای آن به صورت استوانه ای و دارای دندانه است که با کمک مهره می توان در اتصال ان ها استحکام کافی را ایجاد نمود. حالت خروسکی مانند گل پیچ سبب می شود که برای بستن آن از هر نوع پیچ گوشنی و آچار دیگری بی نیاز شوید.

قیمت فروش پیچ خروسکی

قیمت فروش پیچ خروسکی

جنس این نوع پیچ ها به طور معمول از چدن، استنلس استیل و همچنین آهن ساخته می شود که با توجه به کارایی آن ها در دو گرید مختلف 304 و 316 ساخته می شود و در اختیار کاربران قرار می گیرد. استاندارد های معتبر مورد استفاده برای ساخت این نوع از پیچ و مهره ها می توان به iso ، astm و همین طور din اشاره نمود  که مهم ترین و مشهور ترین ان ها din می باشد.

قیمت فروش پیچ خروسکی

قیمت فروش پیچ خروسکی

پیچ های خروسکی در اندازه های مختلفی به بازار عرضه می شوند که نوع متری این نوع از پیچ ها در اندازه m4 تا m12 تولید می شوند. که استناندارد این نوع از پیچ های خروسکس بر اساس استاندارد 316 ساخته می شود. نوع آهنی پیچ های خروسکی با استفاده از روکش گالوانیزه پوشانده شده است و این موضوع سبب مقاومت پیچ های آهنی خروسکی در برابر رطوبت و زنگ زدگی می شود . به غلاوه در برابر گرما و سرما استحکام بیشتری به آن می دهد.

قیمت فروش پیچ خروسکی

قیمت فروش پیچ خروسکی

پیچ های خروسکی دارای شکل جالبی هستند و حالت دو لبه بودن ان سبب شده که در جاهایی که دسترسی به آچار وجود ندارد و نیاز به سرعت عمل در باز و بسته کردن پیچ و مهره ها وجود دارد این نوغ از پیچ ها گزینه بسیار مناسبی می باشند. پیچ و مهره های خروسکی همچنین برای اتصالات پشت بند با استفاده از واشر های که به ان ها واشر های کاس نیز گفته می شوند  استحکام می یابند. برای کاربرد در مواردی که نیاز به تحمیل فشار بالاتری وجود دارد استفاده از خروسکی چدنی توصیه می شود زیرا مقاومت آن در مقایسه با سایر نوع ها بیشتر است.

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in پیچ

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *