فهرست بستن

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ: پیچ و مهره از ابزارها و یراق آلات پرکاربرد به شمار می رود که کمک فراوانی به صنعتگران کرده و باعث تسریع کار آن ها شده است.
پیچ و مهره ها در چنس های متفاوتی عرضه می شوند که کارایی هر کدام از ان ها با یکدگر متفاوت است و بستگی به این دارد در چه مکانی و با چه هدفی مورد استقاده قرار بگیرد.

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

همان گونه که می دانید پیچ و مهره ها با هدف اتصال دو یا چند قطعه به یکدیگر مورد استفاده کاربران قرار می گیرد و با توجه به اینکه ایمنی قطعات متصل شده تا چه اندازه برای ما مهم است نوع آن ها تغییر می کند زیرا مهره هایی که از جنس آهن یا فولاد ساخته می شوند استحکام بیشتری به نسبت پیچ و مهره های استیلی دارند. به علاوه، پیچ و مهره های ساده برای استفاده در صنابع مهم از ایمنی کمتری برخوردار است.

فروش پیچ آهنی سیاه

پیچ و مهره آهنی با توجه به نیاز کاربران و اینکه به چه منظوری استفاده می شوند ساخته می شوند. برخی از پیچ و مهره ها به صورت خودرنگ و سیاه عرضه می شوند. این نوع از پیچ و مهره ها را در اشکال و ابعاد متنوعی می سازند. به عنوان مثال پیچ و مهره های آهنی با ابعاد بزرگ تر در صنایع ماشین سازی، نفت و گاز، معادن و عیره کاربرد دارند.

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

پیچ و مهره های آهنی را در دو نوع دندانه های درشت که اصطلاحا به آن دانه درشت و پیچ و مهره ها با دندانه های ریز که به آن ها دانه ریز گفته می شود ساخته می شوند. لازم به ذکر است که پیچ و مهره های دانه ریز کارایی بیشتری در مقایسه با پیچ و مهره های دانه درشت دارند.

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

استعلام قیمت پیچ و مهره پیچ و مهره های آهنی را معمولا با پوششی از گالوانیزه مورد مصرف قرار می دهند و برای برخی مصارف لازم است که پیچ و مهره به صورت خود رنگ و بدون هیچ نوع روکشی استفاده شود بنابراین آن ها را پیچ و مهره های آهنی  سیاه یا به اصطلاح خود رنگ می نامند.

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

قیمت مهره آهنی سیاه خود رنگ

پیچ های آهنی از آن دسته پیچ و مهره هایی هستند که بسیار کاربردی هستند از این رو به فراوانی در بازار یافت می شوند و به راحتی می توان آن را از مراکز و نمایندگی های فروش پیچ و مهره خریداری نمود.

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in پیچ

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *