فهرست بستن

لیست قیمت انکر بولت hst

لیست قیمت انکر بولت hst نوعی بست می باشد با باربری متوسط که برای اتصال اجسام و یا سازه به بتن، سنگ و مصالح دیگر استفاده می شود. انکر بولت‌ها انواع گوناگونی دارند و طراحی‌ های هر یک از آنها با توجه به شرکت سازنده‌ی آن‌ها متفاوت و منحصر به فرد می‌باشد.
این انکر بولت‌ هیلتی دارای یک سر رزوه شده است که امکان نصب مهره و واشر را فراهم می سازد. انکر بولت‌ها می‌توانند برای مصارف مختلفی مورد استفاده مصرف کنندگان و صاحبان صنایع عمرانی و ساختمان سازی قرار بگیرند.

لیست قیمت انواع انکر بولت hst

لیست قیمت انکر بولت hst

فروشگاه نمایندگی اصلی پخش انواع انکر بولت و رول بولت در سرتاسر کشور می باشد.
انواع قیمت رول بولت با باربری متوسط هیلتی HSV با بهترین قیمت‌های موجود بازار ایران در اختیار مصرف کنندگان انواع انکر بولت hsv قرار گرفته است.
جهت خرید این محصول و سایر مدل های hilti  با واحد فروش این مرکز تماس بگیرید.

لیست قیمت انکر بولت hst

شرکت هیلتی آلمان از نظر تامین سیستم نصب تاسیسات و عرضه انکر بولت های مکانیکی رول بولت و یوبولت رقابتی سخت بین محصولات مشابه خود همچون فیشر آلمان و سایر برندهای آلمانی و ایرانی و جهانی به نمایش می گذارد.

لیست قیمت انواع انکر بولت hst

قیمت انکر بولت hst هیلتی

خرید اینترنتی انکر بولت Hst از مرکز فروش انکربولت و اتصالات سازه ای با امکان ارسال به تمام نقاط ایران فراهم شده است. جهت استعلام قیمت انکربولت اچ اس وی و دریافت مشاوره ی تخصصی رایگان می توانید با شماره تلفن های این مجموعه تماس بگیرید.

لیست قیمت انکر بولت hst

انکر بولت های مکانیکی مدل hst برند معروفhilti  با متریال ساخت فولادی و با پوشش روی ((zn دارای عملکرد فوق العاده مناسب در مقایسه با هزینه ی به صرفه و قیمت های رقابتی خود می باشد. پیشنهاد می شود از این انکربولت در شرایط محیطی داخلی و حدالمقدور در بتن سالم و بدون ترک استفاده شود.

عمق کاشت کاهش یافته از ویژگی های انکر بولت hsv می باشد و در محل هایی که با محدودیت ضخامت بتن مواجه هستیم قابل استفاده می باشند.
این انکر بولت مکانیکی در واقع ارزان ترین انکر در کلاس رول بولت ها می باشد و یکی از مصارف پر کاربرد آن در نصب پلیت های وال پست می باشد.

لیست قیمت انواع انکر بولت hst

مشخصات فنی انکر بولت :

ساختار انکر به صورت رزوه خارجی می باشد و با ضربه وارد سوراخ از قبل ایجاد شده می گردد و با بستن مهره، پروانه انتهایی فعال شده و قابل بارگذاری است.

  • انکر بولت مکانیکی مناسب استفاده در میانی
  •  از جنس فولاد و با روکش روی
  • ساختار  به صورت رزوه خارجی

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in انکر بولت،رول بولت

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *