فهرست بستن

یوبولت چیست

یوبولت ممکن است ساده به نظر برسد. پس از همه، انها فقط یک تکه فولاد خم شده هستند، درست است؟ اجازه ندهید سادگی انها شما را فریب دهد، U-bolts می تواند تفاوت بین ساختارهای جامد و بلایای در محل باشد.

اسان است که این محدودیت های مهم را نادیده بگیریم، اما ما اینجا هستیم تا انچه را که باید بدانیم، ارائه دهیم. ما ملزومات این اسب های کار کوچک را اتو کرده ایم.

برای راهنمایی در مورد U-bolts و حقایق ساده پیرامون این سازندگان تفاوت جمع و جور بخوانید.

یوبولت چیست

یوبولت چیست؟

هنگامی که شما ان را تجزیه می کنید، U-bolt یک پیچ است که به شکل حرف “u” خم شده است. این یک پیچ منحنی است که دارای موضوعات در هر انتها است. از انجا که پیچ منحنی است، ان را به سادگی در اطراف لوله ها یا لوله ها قرار می دهد. این بدان معنی است که U-bolts می تواند لوله کشی یا لوله ها را به پشتیبانی و به عنوان یک محدودیت کار کند.

چه زمانی از U-Bolt استفاده کنیم

U-bolts یک جک از همه معاملات در ساخت و ساز است. انها می توانند طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی داشته باشند، اما می توانند در مورد راه حل های لوله کشی نجات دهنده باشند. در اینجا روش های معمول انها در لوله کشی استفاده می شود:

 • به عنوان یک خویشتنداری و راهنمایی

یوبولت می تواند به عنوان یک لوله یا لوله محدود کننده کار کند. این بدان معنی است که انها لوله کشی را از حرکت، کوبیدن به ساختارهای دیگر و پوشیدن نگه می دارند.

یوبولت چیست

با این حال، مهار لوله ها بیش از پین کردن انها است. در برخی موارد، به سادگی پایین نگه داشتن لوله کشی می تواند منجر به خوردگی در نقطه ای شود که فشار بیشتر متمرکز است. هنگامی که به عنوان یک راهنما استفاده می شود، U-bolt حرکت را بدون فشار دادن ارتعاشات به یک نقطه متمرکز کنترل می کند. این بدان معنی است که لوله ها می توانند به صورت موضوعی یا از طریق محدودیت لوله حرکت کنند، اما بالا و پایین نمی شوند.

مرتبط: راهنمای کامل محدودیت های لوله را دانلود کنید تا یاد بگیرید چگونه می توانید عمر سیستم های لوله کشی خود را افزایش دهید.

 • برای حمل و نقل

U-bolts همچنین می تواند یک راه مفید برای نگه داشتن لوله ها در هنگام حمل و نقل باشد. به جای اجازه دادن به لوله ها به بالا و پایین و شکستن، U-bolt می تواند لوله ها را در حالی که یک بافر بین لوله ها و سایر فلزات اضافه می کند، مهار کند.

 • برای بالا بردن لوله ها

در نهایت، استفاده عمده از U-bolts برای حلق اویز لوله ها است. گرانش می تواند در لوله کشی سخت باشد و راه اندازی اشتباه می تواند منجر به خوردگی و سقوط اشیاء شود. با ایمن سازی یک U-bolt به یک ساختار سربار، پرتو یا سقف، می توانید ارتعاشات را محدود کنید و لوله های بلند را ایمن کنید.

متریال های تولید یوبولت چیست

یوبولت ها را می توان از انواع مواد ساخت که بسته به مکان استفاده و میزان بار روی آن محاسبه میشود. اما انها معمولا از فلز با دوام ساخته شده اند که غیر خوردگی هستند. در اینجا برخی از مواد رایج در قلب U-bolts وجود دارد:

 • فولاد کربن ساده
 • 304 فولاد ضد زنگ
 • 316 فولاد ضد زنگ

علاوه بر این عناصر اصلی مشترک، تولید کنندگان می توانند پوشش های محافظ را اضافه کنند. این پس از اتمام محافظت در برابر خوردگی حتی بیشتر. در اینجا برخی از پوشش های رایج برای U-bolts وجود دارد:

 • ابکاری روی

ابکاری روی جایی است که روی با استفاده از یک لایه برق اضافه می شود. این معمولا یک لایه نازک تر است که برای برنامه های داخلی بهتر کار می کند.

 • گالوانیزه گرم

گالوانیزه داغ روی را اضافه می کند، اما یک پوشش عمیق تر است. تولید کنندگان پیچ را در روی مذاب غوطه ور می کنند تا یک پیوند را تشکیل دهند، که باعث می شود پوشش به ویژه برای محیط های خورنده مانند مناطق با رطوبت بالا یا نمک در هوا مناسب باشد.

 • پوشش فلوروپلیمر (Xylan، تفلون یا PTFE)

پوشش فلوروپلیمر ترکیبی از عناصر مقاوم در برابر خوردگی است. پوشش می تواند در دمای شدید گرم و سرد بدون ترک خوردگی نگه دارید.

 • پوشش ترموپلاستیک

اولین مزیت اضافه کردن یک پوشش ترموپلاستیک به U-bolts، بافر اضافه شده بین فلزات است. تماس فلز بر روی فلز می تواند منجر به خوردگی گالوانیک و ساختارهای شکسته شود. یک پوشش ترموپلاستیک یک لایه خنثی محافظ بین لوله و محدودیت اضافه می کند.

این پوشش همچنین دارای ضریب اصطکاک کم است، به این معنی که اجازه می دهد لوله کشی از طریق U-bolt سر بخورد، در حالی که لوله را در همان زمان در اغوش می گیرد. این خطر لوله های شکسته، محدودیت ها یا ساختارهای پشتیبانی را کاهش می دهد.

یوبولت چیست

اندازه یوبولت چیست

اگر چه اندازه می تواند متفاوت باشد، U-bolts تمایل دارند با اندازه لوله هایی که به معنای امنیت هستند، مطابقت داشته باشند. پیچ و مهره می تواند در هر نقطه از یک چهارم اینچ تا یک اینچ کامل در اندازه میله اجرا شود. و انها می توانند لوله کشی را به عرض 30 اینچ نگه دارند. در اینجا نگاهی به چگونگی مطابقت اندازه U-bolt با لوله کشی می اندازیم.

نحوه نصب یوبولت چیست

البته، مانند هر محدودیتی، U-bolt تنها به اندازه نصب ان خوب است. در اینجا نحوه نصب یک U-bolt به درستی است:

 1. هر دو اجیل را از هر طرف U-bolt حذف کنید
 2. U-bolt را در اطراف لوله ای که متصل می کنید قرار دهید و انتهای پیچ را از طریق سوراخ های موجود در پرتو یا ساختار پشتیبانی خود قرار دهید.
 3. مهره ها را در هر انتهای بیرونی پیچ قرار می دهد.
 4. اجیل هایی را که نزدیک به پرتو پشتیبانی هستند، محکم کنید.
 5. اجیل بیرونی را در هر انتهای U-bolt سفت کنید و از یک ابزار قدرت یا اچار برای سفت کردن اجیل استفاده کنید.

اگر از U-bolt به عنوان یک راهنما استفاده می کنید، قبل از سفت کردن اجیل، فاصله را اندازه گیری کنید تا متناسب با مشخصات ان باشد.

این یک نگاه ساده به U-bolts و بهترین راه برای استفاده خوب از انها است. و ما U-bolts با کیفیت بالا در انبار داریم. اگر شما نیاز به U-پیچ و مهره و یا یک سوال در مورد یک محصول، به ما یک یادداشت ارسال، و ما به شما یک نقل قول سریع دریافت کنید.

تماس با ما

تلفن
09365229083
Posted in یوبولت

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *